Zapraszam Cię do rozwoju!

Wraz z IATEFL Poland serdecznie zapraszam na kolejną edycję Teacher Development Day – konferencji dotyczącej rozwoju osobistego nauczycieli i dedykowanej rozwijaniu kompetencji miękkich, które przydadzą się w dalszym życiu zawodowym, jak i osobistym.

Ideą konferencji jest stworzenie ram do oceny momentu swojego życia zawodowego w odniesieniu do osobistych potrzeb i wartości. Spotkanie jest również przestrzenią do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a niejednokrotnie impulsem do realnych zmian na lepsze. Tym razem poruszamy tematy związane ze szczęściem i satysfakcją z życia, potrzebami w życiu zawodowym, z naciskiem na sytuacje konfliktowe, mindfulness i dobrostanem emocjonalnym nauczyciela, ale także wspólnie zastanawiamy się nad istotą motywacji wewnętrznej w codziennej pracy.

Tradycyjnie najmocniejszą stroną konferencji są Prelegenci – to praktycy i entuzjaści edukacji i rozwoju osobistego: Anna Życka, Joanna Skrzelińska, Magdalena Kaźmierkiewicz, a także goście specjalni: prof. Alicja Gałązka, która podzieli się wiedzą z ramienia wydawnictwa Oxford University Press, a także Bartłomiej Janiak, którego gościmy dzięki współpracy z wydawnictwem Pearson.

Program wydarzenia:

  • 8.45-9.30 : rejestracja
  • 9.30-9.45 : otwarcie Teacher Development Day
  • 9.45-11.00 : Bartłomiej Janiak – „Szczęście Ty moje” PEARSON
  • 11.05-11.50 : Magdalena Kaźmierkiewicz – „Celuj w marzenia! Czyli kilka słów o poczuciu sukcesu”
  • 11.50-12.10 : Przerwa kawowa
  • 12.10-12.55 : Joanna Skrzelińska – „O dbaniu o siebie”
  • 12.55-13.30 : Lunch
  • 13.30-14.15 : Anna Życka – „Moc pozytywnych słów… i gestów”
  • 14.20-15.20 : prof. Alicja Gałązka – „Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli o zdrowiu psychicznym i kapitale emocjonalnym nauczyciela” OUP
  • 15.20-15.45 : Zakończenie Teacher Development Day

Wstęp na wydarzenie dla członków IATEFL to tylko 30 złotych. Osoby, które nie są członkami za wstęp płacą 70 złotych. Dla studentów przewidziana jest 50% zniżka.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie IATEFL.

Bardzo, bardzo serdecznie zapraszam i będzie mi ogromnie miło, jeśli przyjedziesz i zagospodarujesz tą przestrzeń na rozwój dla siebie! 🙂

Do zobaczenia 30 listopada we Wrocławiu!

Plakat wydarzenia : IATEFL – Teacher Development 30-11-2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Close

O mnie

Magdalena Kaźmierkiewicz

Uwielbiam być metodykiem. Im dłużej wykonuję tę pracę, tym większą upatruję w niej odpowiedzialność, wielowymiarowość i przestrzeń do rozwoju wszelkich kompetencji z pogranicza życia zawodowego i prywatnego. Każde spotkanie w metodycznej przestrzeni, zazwyczaj zagospodarowanej tematem efektywnego (i czasem efektownego też) nauczania jest okazją do refleksji, lekcji i działań ku temu, by jakość edukacji językowej była coraz lepsza. Moją misją jest towarzyszenie drugiemu człowiekowi w procesie rozwoju. Będąc metodykiem i pracując z nauczycielami, właścicielami szkół językowych, NGOsami, czy uczniami i ich rodzicami, mogę to robić nieustannie :) Współpracuję z IATEFL Poland - jako członek Zarządu ds. międzynarodowych i Teacher Development SIG co-ordinator, współpracowałam także z PASE (projektowo, m. in. jako koordynator merytoryczny konferencji). "Po godzinach" rozwijam Fairylane - współtworzony przeze mnie startup, w którym powstają nowoczesne rozwiązania do efektywnej nauki języków. Bardzo bliskie mi jest wspieranie nauczycieli i metodyków w dążeniu do dobrostanu, a także pomoc nauczycielom na początku swojej drogi zawodowej - tak, by czuli się zaopiekowani i wyposażeni w praktyczne narzędzia niezbędne w ich pracy. Na łamach bloga chciałabym podzielić się z Tobą wybranymi aspektami swojej pracy, a także osobistymi przemyśleniami. Miłej lektury!

Archiwa