Nauczyciel też człowiek

Ile razy zdarzyło Ci się szukać inspiracji na to jak przećwiczyć lub wprowadzić słownictwo czy dane struktury gramatyczne? Przyznaj się, że Ty też szukałeś sposobów na to, jak zrobić, żeby podczas readingu w „słabej” grupie uczniowie coś z niego wynieśli, a przede wszystkim nie „umierali” podczas tego zadania…. No właśnie. Szukałeś pomysłów na to, by TWOIM UCZNIOM było lepiej, by udoskonalić warsztat swojej pracy dlatego, że UCZNIOWIE są najważniejsi. ICH DOBRO – TWOJA MISJA. Uwierz mi, że w mojej codziennej pracy z nauczycielami widzę ich zaangażowanie i koncentrację na potrzebach uczniów. To wspaniale. Ale jest zawsze ta druga strona, czyli po prostu TY. Twój rozwój. Twój. Nie Twojego warsztatu pracy, ale Twój jako osoby. Mam na myśli kompetencje miękkie, z którymi idziesz dalej przez życie jako osoba. Chciałabym zachęcić Cię do pochylenia się przez chwilę nad sobą samym/ą. A najbliższa okazja do tego będzie już 8. Czerwca we Wrocławiu! Z największą przyjemnością i dumą zapraszam Cię na konferencję Teacher Development Day, którą stworzyłam razem z IATEFL Poland.

Podczas konferencji dowiesz się:

  • Czym jest problem wypalenia zawodowego i jak temu przeciwdziałać
  • Jak budować swoją markę osobistą krok po kroku
  • Jak i po co rozwijać swoją inteligencję emocjonalną
  • Dlaczego w ogóle warto się rozwijać
  • Jak rozwijać kompetencje miękkie u tych osób, u których to nie przychodzi łatwo
  • Jak wykorzystać potencjał krzywej uwagi u ucznia i dlaczego warto planować zajęcia zaczynając od celu
  • Co zrobić, gdy „wszystko nie działa”, by zajęcia nie straciły na atrakcyjności i efektywności.

Brzmi świetnie, prawda? Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że wystąpią wspaniali mówcy! To praktycy i entuzjaści edukacji i rozwoju osobistego: Bartek Janiak (Pearson), Adrian Chróstowski (NGL), Joanna Skrzelińska, Anna Życka, Katarzyna Gala, Ewa Solecka, Agnieszka Józefowicz i… ja, Magda Kaźmierkiewicz. Wiele znanych i lubianych twarzy, ale przede wszystkim przestrzeń na rozwój i rozmowy z ludźmi, którym zależy na tym, by się rozwijać.

Konferencja jest bezpłatna dla członków IATEFL a osoby, które nie są członkami za wstęp płacą 60 złotych. Szczegóły na stronie wydarzenia.

Bardzo, bardzo serdecznie zapraszam i będzie mi ogromnie miło, jeśli przyjedziesz i zagospodarujesz tą przestrzeń na rozwój dla siebie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close

O mnie

Magdalena Kaźmierkiewicz

Prywatnie - mama Karolki i żona Piotra, który wciąż inspiruje mnie do działania. Z wyboru - metodyk nauczania języków obcych (TE Sokrates), z pasji - twórca programów szkoleniowych (PASE 2018-19, IATEFL Poland 2019-). Nigdy nie brakuje mi pomysłów i energii, choć kawę uważam za napój życia :) Współtwórczyni startupu Fairylane - laboratorium twórczości aplikacji mobilnych do nauki języków. Na łamach bloga chciałabym podzielić się z Tobą wybranymi aspektami swojej pracy, a także osobistymi przemyśleniami. Miłej lektury!

Tagi

Archiwa