Kapelusze Lektora PASE- podziękowanie i linki

19 października miałam przyjemność wystąpić na konferencji Kapelusze Lektora PASE z prezentacją na temat sposobów na to, jak przetrwać burzę jako fazę procesu grupowego. Podczas swojej sesji mówiłam także o specyfice ról, jaką przyjmujemy jako ludzie, opowiadałam o każdej fazie procesu grupowego, a także dzieliłam się praktycznymi pomysłami do wykorzystania w każdej fazie tak, by grupa „działała” jak najlepiej.

Otrzymałam wiele pozytywnych informacji zwrotnych, co bardzo mnie cieszy, a że obiecałam, że pojawi się wpis z materiałami z wystąpienia… z uwagi na złożoność tematu postanowiłam podzielić materiał na kilka wpisów – wszystkie pojawią się już wkrótce!

Poniżej odsyłam do tego, co już jest dostępne na blogu, a dotyczyło mojej sesji:

Przy okazji, bardzo dziękuję za obecność, za wsparcie, za miłe słowa. One bardzo motywują do dalszej pracy i są dla mnie niezwykle ważne! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Close

O mnie

Magdalena Kaźmierkiewicz

Prywatnie - mama Małej Despotki (Karolki) i Pana Radosnego (Joachima) oraz żona Piotra, który wciąż inspiruje mnie do działania. Z wyboru - metodyk nauczania języków obcych (TE Sokrates), z pasji - twórca programów szkoleniowych (PASE 2018-19, IATEFL Poland 2019-). Nigdy nie brakuje mi pomysłów i energii, choć kawę uważam za napój życia :) Współtwórczyni startupu Fairylane - laboratorium twórczości aplikacji mobilnych do nauki języków. Na łamach bloga chciałabym podzielić się z Tobą wybranymi aspektami swojej pracy, a także osobistymi przemyśleniami. Miłej lektury!

Archiwa