Świętujmy razem Dzień Nauczyciela

Serdecznie zapraszamy na konferencję Teacher’s Day, która odbędzie się już 12. października w WSCKZiU we Wrześni. Konferencja jest organizowana z okazji Dnia Nauczyciela po to, by każdy, wykonujący ten zawód mógł spotkać się z innymi, cieszyć i wspólnie dzielić przestrzeń do rozwoju i inspiracji. 

W ramach konferencji planowane są inspirujące sesje tematyczne, ciekawe warsztaty rozwojowe oraz manualne. Gośćmi specjalnymi będą dr Marzena Żylińska, która opowie o materiałach dydaktycznych w kulturze nauczania i uczenia się, a także poprowadzi warsztat z kreatywnego pisania, dr Mariola Bogucka, która wprowadzi nas w świat  mindfulness dla zabieganych, a także Monika Kapuśniak, która zaprezentuje ciekawe triki z TIK.Wydarzeniu patronują Teacher Development SIG i Young Learners SIG IATEFL.

Wszystkich chętnych zapraszamy i życzymy wiele radości z wykonywanej pracy! Więcej informacji na plakacie i w harmonogramie szkolenia:

Magda Kaźmierkiewicz i Urszula Kropaczewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Close

O mnie

Magdalena Kaźmierkiewicz

Prywatnie - mama Małej Despotki (Karolki) i Pana Radosnego (Joachima) oraz żona Piotra, który wciąż inspiruje mnie do działania. Z wyboru - metodyk nauczania języków obcych (TE Sokrates), z pasji - twórca programów szkoleniowych (PASE 2018-19, IATEFL Poland 2019-). Nigdy nie brakuje mi pomysłów i energii, choć kawę uważam za napój życia :) Współtwórczyni startupu Fairylane - laboratorium twórczości aplikacji mobilnych do nauki języków. Na łamach bloga chciałabym podzielić się z Tobą wybranymi aspektami swojej pracy, a także osobistymi przemyśleniami. Miłej lektury!

Archiwa